Prodej: Komerční objekt (Hotely, penz.) Nová Bystřice

Cena:
nebyla stanovena
Spočítejte si výši hypotéky
Poznámka k ceně:
ID nemovitostiVK34634
Datum vložení:2. ledna 2019
Poslední úprava:7. února 2019, v 17:48
 
Adresa: Nová Bystřice - Blato

Celková plocha: 750 m2
Zastavěná plocha: 300 m2
Užitná plocha: 750 m2
Nadzem. podlaží: 3
Energetická náročnost budovyG - (?)
foto 1
Prodej: Komerční objekt (Hotely, penz.) Nová Bystřice - Blato
Nová Bystřice - Blato: Prodej hotelu za 0 Kč Nová Bystřice - Blato: Prodej hotelu za 0 Kč Nová Bystřice - Blato: Prodej hotelu za 0 Kč Nová Bystřice - Blato: Prodej hotelu za 0 Kč Nová Bystřice - Blato: Prodej hotelu za 0 Kč Nová Bystřice - Blato: Prodej hotelu za 0 Kč Nová Bystřice - Blato: Prodej hotelu za 0 Kč Nová Bystřice - Blato: Prodej hotelu za 0 Kč Nová Bystřice - Blato: Prodej hotelu za 0 Kč Nová Bystřice - Blato: Prodej hotelu za 0 Kč Nová Bystřice - Blato: Prodej hotelu za 0 Kč Nová Bystřice - Blato: Prodej hotelu za 0 Kč Nová Bystřice - Blato: Prodej hotelu za 0 Kč Nová Bystřice - Blato: Prodej hotelu za 0 Kč Nová Bystřice - Blato: Prodej hotelu za 0 Kč Nová Bystřice - Blato: Prodej hotelu za 0 Kč Nová Bystřice - Blato: Prodej hotelu za 0 Kč Nová Bystřice - Blato: Prodej hotelu za 0 Kč Nová Bystřice - Blato: Prodej hotelu za 0 Kč Nová Bystřice - Blato: Prodej hotelu za 0 Kč Nová Bystřice - Blato: Prodej hotelu za 0 Kč Nová Bystřice - Blato: Prodej hotelu za 0 Kč

Popis

Prodej penziónu 39 lůžek, restaurace, parking, v obci Blato u Nové Bystřice, Jižní Čechy Exkluzivně nabízíme prodej rodinného penziónu U myslivců v obci Blato u Nové Bystřice.

Penzión disponuje pozemkem o celkové ploše 2.638 m2 s okrasnou zahradou se stromy, hřištěm, pláží a parkovištěm. Současná kapacita penziónu je 39 ubytovacích lůžek. Součástí prodeje je i sousedící Kostel sv. Máří Magdalény.

V přízemí je restaurace s barem, plně vybavená kuchyně, WC pro hosty, skladové prostory a privátní byt se 4 pokoji, předsíní, koupelnou s rohovou vanou a samostatným WC.

V prvním patře jsou dva dvoupokojové apartmány a čtyři samostatné hostinské pokoje. Apartmány disponují předsíní se skříní, koupelnou se sprchovým koutem a WC a dvěma pokoji, každý se 4 lůžky. Samostatné pokoje, celkem 11 lůžek, mají předsíň se skříní a koupelnu se sprchovým koutem s WC. V bývalých umývárnách se nabízí možnost vybudování sauny / wellness.

Ve druhém patře jsou čtyři pokoje po 3 lůžkách a skladový prostor též využitelný jako ubytování brigádníků. Sociální zařízení je společné pro celé patro oddělené WC pro muže a ženy a taktéž sprchy. V suterénu se nachází technologické zázemí a další podpůrné místnosti pro provoz objektu. Celková vnitřní plocha penziónu je zhruba 750 m2. Na pozemku se dále nachází zahrada, udírna, venkovní terasa, hřiště, soukromá písková pláž u rybníka a oplocené parkoviště. Na pozemku penziónu je i Kostel sv. Máří Magdalény. Nabízí se tedy jedinečná možnost pro pořádání svateb a jiných obřadů. Zastavěná plocha kostela činí 241 m2. Tři tepelná čerpadla zajišťují celoroční provoz vytápění. Vlastní studna a čistička odpadních vod. Kamerový systém, Wi-Fi. Penzión prošel v roce 2014 rekonstrukcí (pokoje, restaurace, kuchyně), je plně vybaven, lze ho ihned začít provozovat.

V areálu penzionu a jeho okolí se nabízí mnoho možností užití volného času. Pro ubytované hosty je zde písečná pláž u rybníka s možností koupání, hřiště pro nohejbal, volejbal, ohniště s posezením u grilování. Okolí nabízí ideální terén pro cyklistiku a výlety. V zimě jsou v okolí upravené trasy pro běžkaře, v nedaleké Nové Bystřici je sjezdovka s vlekem, bruslení na rybníku.

Majitel nedoložil průkaz energetické náročnosti budovy, proto dle zákona inzerujeme energetickou třídu G.

Najdete nás na pobočce na Břevnově, Bělohorská 85 od pondělí do pátku od 10 - 18 hodin.
Nebylo vyplněno vybavení

Zakázku vyřizuje

Kouba, MBA Václav

Kouba, MBA Václav

Kontaktovat prodejce

Nemovitost nabízí

VK Real s.r.o.

VK Real s.r.o.

Bělohorská 238/85
Praha
169

telefon:299 144 444
email:
 
www:http://www.vkreal.cz

Druh nemovitosti

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

Cena

-

Obec v okrese

POLOHA NEMOVITOSTI NA MAPĚ

Reklama
Kde získáte nejvýhodnější hypotéku? ChytrýHonza.cz
Přehledné srovnání hypoték ihned - GolemFinance
Reality Jindřichův Hradec: reklama
TOPlist TOPlist