Prodej: Pozemek (St. parcela) Jindřichův Hradec

Cena:
nebyla stanovena
Spočítejte si výši hypotéky
Poznámka k ceně: Pro více informací a nabídkovou cenu volejte makléře.
ID nemovitosti0613
Poslední úprava:11. března 2019, v 16:48
 
Adresa: Jindřichův Hradec

Celková plocha: 5.670 m2
Zastavěná plocha: 2.157 m2
foto 1
Prodej: Pozemek (St. parcela) Jindřichův Hradec
Jindřichův Hradec: Prodej st. parcely za 1 Kč Jindřichův Hradec: Prodej st. parcely za 1 Kč Jindřichův Hradec: Prodej st. parcely za 1 Kč Jindřichův Hradec: Prodej st. parcely za 1 Kč Jindřichův Hradec: Prodej st. parcely za 1 Kč Jindřichův Hradec: Prodej st. parcely za 1 Kč Jindřichův Hradec: Prodej st. parcely za 1 Kč Jindřichův Hradec: Prodej st. parcely za 1 Kč Jindřichův Hradec: Prodej st. parcely za 1 Kč Jindřichův Hradec: Prodej st. parcely za 1 Kč Jindřichův Hradec: Prodej st. parcely za 1 Kč

Popis

Mnou, s výlučným svolením majitele nabízená nemovitost, je situována na ostrohu nad romantickou řekou Nežárkou, na geologickém rozhraní rovinaté Třeboňské pánve a kopcovité České Kanady, přesněji na vnějším okraji města Jindřichův Hradec v jeho místní části Horní Žďár. Tato oblast bezpochyby uspokojí jak vyznavače s rybařením a vůbec s vodou spojených aktivit, též cyklistiky, tak milovníky turistiky obecně, vyhledávající poznávání dosud málo dotčené přírody. Ostatně, místo nezískalo své pojmenování Česká Kanada náhodou.
Nabízím Vám zde ke koupi výjimečný soubor pozemků, zčásti zastavitelných, oplocených, s před nedávnem zbudovaným rybníkem výhradně pro soukromé užívání, jehož vodní plocha sice neaspiruje svou rozlohou na místní velikány, o to více je poetičtější a dotvářející celkovou zdejší atmosféru, v níž je vše posazeno do poklidného, snad až poněkud ospalého prostředí. To je umocněno posazením na samém okraji obce, s orientací do volné krajiny, vyplněné pouze několika původními zemědělskými usedlostmi a nově vystavěný rodinnými domky, z nichž jeden je ve vlastnictví stávajícího majitele nemovitosti, který zde sám dlouhodobě žije.
Trocha nezbytných čísel. Celkem je k dispozici více než 0,50 ha, přesněji 5.670m2, z toho přímo stavebně využitelných 2.157m2 s rovinatým charakterem. Platný územní plán řadí tuto část do kategorie bydlení smíšené venkovského typu s možností výstavby domu s jedním nadzemním podlažím a obytným podkrovím, s přirozeným respektem k charakteru stávající zástavby. Bezproblémové napojení na místní, účelovou komunikaci, která nemovitost zčásti obepíná a je s ní tedy v přímém sousedství. Z inženýrských sítí možnost napojení na rozvod elektrické energie a obecní vodovod, obé při hranici pozemku. Díky místnímu systému navzájem provázaných a propojených vodních ploch se jako ideální řešení jeví likvidace odpadních vod prostřednictvím domácí ČOV.
V případě Vašeho zájmu pro Vás zajistím nejenom veškerý servis spojený s nabytím vlastnického práva k prezentované nemovitosti, nýbrž po domluvě i vše potřebné pro budoucí územní a stavební řízením ve spojení s Vaším projektem.
Veškerá občanská vybavenost v dosahu 5km v Jindřichově Hradci.
Jako první a jediná realitní kancelář v ČR jsme držitelem certifikátu asociace Sdružení obrany spotřebitelů (dříve SAOP, nyní GOS).
Nebylo vyplněno vybavení

Zakázku vyřizuje

Mgr. Brom  Vladimír

Mgr. Brom Vladimír

Kontaktovat prodejce

Nemovitost nabízí

Amazing Reality s.r.o.

Amazing Reality s.r.o.

Fr. Ondříčka 1243/46
České Budějovice
37011

telefon:774 117 876
email:
www:http://www.amazingreality.cz/

Rychlý výběr nemovitosti

Hledat nemovitost

Cena

-

Obec v okrese

POLOHA NEMOVITOSTI NA MAPĚ

Reklama
Kde získáte nejvýhodnější hypotéku? ChytrýHonza.cz
Reality Jindřichův Hradec: reklama
TOPlist TOPlist