Prodej: Rodinný dům (Chalupy) Stráž nad Nežárkou

Cena:
nebyla stanovena
Poznámka k ceně: Informace v RK
ID nemovitosti182-N01802
Datum vložení:1. ledna 2019
Poslední úprava:5. dubna 2019, v 08:48
 
Adresa: Stráž nad Nežárkou

Poloha v obci: V klidné části
Stav nemovitosti: Udržovaný v původním stavu
Celková plocha: 898 m2
Zastavěná plocha: 439 m2
Užitná plocha: 174 m2
Nadzem. podlaží: 2
foto 1
Prodej: Rodinný dům (Chalupy) Stráž nad Nežárkou
Stráž nad Nežárkou: Prodej za 0 Kč Stráž nad Nežárkou: Prodej za 0 Kč Stráž nad Nežárkou: Prodej za 0 Kč Stráž nad Nežárkou: Prodej za 0 Kč Stráž nad Nežárkou: Prodej za 0 Kč Stráž nad Nežárkou: Prodej za 0 Kč Stráž nad Nežárkou: Prodej za 0 Kč Stráž nad Nežárkou: Prodej za 0 Kč Stráž nad Nežárkou: Prodej za 0 Kč Stráž nad Nežárkou: Prodej za 0 Kč Stráž nad Nežárkou: Prodej za 0 Kč Stráž nad Nežárkou: Prodej za 0 Kč Stráž nad Nežárkou: Prodej za 0 Kč Stráž nad Nežárkou: Prodej za 0 Kč Stráž nad Nežárkou: Prodej za 0 Kč Stráž nad Nežárkou: Prodej za 0 Kč Stráž nad Nežárkou: Prodej za 0 Kč Stráž nad Nežárkou: Prodej za 0 Kč Stráž nad Nežárkou: Prodej za 0 Kč Stráž nad Nežárkou: Prodej za 0 Kč Stráž nad Nežárkou: Prodej za 0 Kč

Popis

Nabízíme exkluzivně k prodeji rodinný dům pro rekreaci či trvalé bydlení ve Stráži nad Nežárkou v Chráněné krajinné oblasti Třeboňsko na polovině cesty z Třeboně do Jindřichova Hradce.
Celková zastavěná plocha činí 741 m2, užitná plocha domu činí 174 m2. Do domu se vchází po venkovním schodišti přes „terásku“ (pavláčku). Z předsíně se vstupuje do chodby s připravenými rozvody na kuchyňskou linku, dále do koupelny (instalován bojler a rekonstruovány el. rozvody, nová dlažba o obklady, příprava na sprch. kout a WC), dále pak vpravo do velkého hlavního pokoje. Z chodby se doleva se vchází do původní kuchyně, přes ní pak do ložnice a dále pak další chodbou do tzv. letního pokoje. Na dům navazuje stodola, v uzavřeném dvoře se nachází menší zahrádka. Do sklepení pod větší částí domu se vstupuje z ulice. Stodola je patrová se vstupem buď ze dvora nebo vraty z ulice. Dům lze rozšířit půdní vestavbou o další místnosti.
Voda je odebírána z obecního řadu, odpad je řešen přes obecní kanalizaci. Ohřev vody je plyn. bojlerem, dvě místnosti jsou aktuálně vytápěny plynovými kamny, ve třech místnostech jsou kamna na pevná paliva. El. energie 230 a 400 V.

Městečko s řadou historických památek s téměř 900 obyvateli disponuje veškerou občanskou vybaveností: MŠ, ZŠ, městský úřad, pošta, zdravotnická zařízení, obchody, kulturní dům, restaurace, vybrané služby.
Doprava bus, Třeboň 25 km, Jindřichův Hradec 15 km, Veselí n. L. 27 km, Č. Budějovice 40 km, Praha 130 km; Gmünd (A) 41 km. Cyklostezka 1236.

Rádi Vám pomůžeme se zajištěním financování při koupi této nemovitosti. V případě zájmu o bližší informace kontaktujte realitního makléře.

Vybavení nemovitosti

ParkováníParkoviště
,
KanalizaceVeřejná kanalizace

Zakázku vyřizuje

Rudolf Orct

Rudolf Orct

Kontaktovat prodejce

Nemovitost nabízí

RE/MAX Profil

RE/MAX Profil

Vodňanská 36
Prachatice
38301

telefon:388 320 670
mobil: 724 128 028
email:
www:https://www.remax-czech.cz/reality/re-max-profil/

Rychlý výběr nemovitosti

Hledat nemovitost

Cena

-

Obec v okrese

POLOHA NEMOVITOSTI NA MAPĚ

Reklama
Kde získáte nejvýhodnější hypotéku? ChytrýHonza.cz
Přehledné srovnání hypoték ihned - GolemFinance
Reality Jindřichův Hradec: reklama
TOPlist TOPlist